Bugünün çocuklarının Efendilerine (sav) sevgisi

“Merhaba! Aslında ben bu mektubu tüm içtenliğimle Peygamberim Hz. Muhammed (sav)’e yazıyorum. Eskiden ne kötü şeyler olurmuş. Günler geçmiş… Peygamberimiz gelmiş… O gelince tüm canlılar hayat bulmuş. O gelince kötülük süren günlerimizden sonra aydınlığa kavuşmuşuz. O gelince hayat mana bulmuş. Ben bu mektubu Peygamberimize ulaştırmak isterim. Ama postacıya mektubu verip üstüne Cennete, Hz. Muhammed (sav)’in evine yazsam… Ne yazık ki gidemiyor. O yüzden ben Hz. Muhammed (sav) belki bu siteye giriyordur diye mektup yazmaya karar verdim. İnşaallah ziyaret ediyordur ve bu site mektubumu yayınlar. Görüşürüz insanlığın, dünyanın tacı! Görüşürüz nurum, görüşürüz canımdan çok sevdiğim Peygamberim!”

Hatice Gülru Turhan (İstanbul-9 Yaşında)

 

 

 

* “Ben Peygamberimizi çok seviyorum. Bir hata yapsam sanki o geliyor ve beni uyarıyor. Peygamberimiz sayesinde asla kötü bir yola düşmüyorum, hiç kimseye kötü örnek olmuyorum. Kimseyi üzmüyor, kimsenin kalbini kırmıyorum. Ben Peygamberimizi çok seviyorum.”

 

Tugay Balcı (İzmir-16 yaşında)

 

 

 

* “Sevgili Peygamberim! Ben Şeyma. Sizi çok seviyorum. Keşke bir kerecik sizi görseydim de elimde hiç bir şeyim olmasaydı. Sizi öyle çok seviyor ve özlüyorum ki anlatamam. Çocukluğunuzda yaşadıklarınız bana anlatıldığında hemen gözlerim doluyor, ağlıyorum. Büyüdüğünüzde de ne kadar merhametli olduğunuzu okudum. Hele de size çok güzel bir ceket yapıldığını ve sizden bir kişinin ceketinizi isteyip sizin de verdiğinizi öğrenince daha bir duygulandım. Size aynından bir tane daha yapmışlar. Ama giymek nasip olmamış. Peygamberim! Ben sizin hayatınızı dinleyince hem ağlıyor, hem de sizin ne kadar cana yakın biri olduğunuzu bir kez daha anlıyorum. Çocukları ne kadar çok sevdiğinizi de biliyorum. Ben de çocukları çok seviyorum. Sevgilerimle!”

 

Şeyma Işık (Muğla-11 Yaşında)

 

 

 

* “Ey Peygamberim! Seni bu dünyada görmedim. Ama ne olursa olsun tüm müslümanlar seninle buluşacağız. Allah’a emanet Olun!”

 

Musa Süslü (Batman-12 Yaşında)

 

 

 

* “Sevgili Peygamberim! Seni hep düşünüyorum. Annemler senin çok iyi, çocukları seven biri olduğunu söylüyor. Seni seviyorum.”

 

Sinem Toğul (Bursa-10 Yaşında)

 

 

 

* “Keşke o devirde yaşayıp elinden öpebilseydim.”

 

İsmail Emre Dervişoğlu (İzmir-11 Yaşında)

 

 

Fakirane

Fakirane

Fakirane... Herkes için değil, meraklısına
Fakirane

Latest posts by Fakirane (see all)

About author

Fakirane

Fakirane... Herkes için değil, meraklısına

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Arşiv